Krmiva

Novinka
HYPO DUCK 60 / 12Kg balenie

HYPO DUCK 60

Kompletní hypoalergenní ultra prémiové krmivo určené pro dospělé psy všech plemen s alergií na obiloviny a potravu

1 139 Kč
Novinka
Insec Holistic / 12Kg

Insec Holistic

Insect holistic je kompletní hypoalergenní ultra prémiové krmivo určené pro dospělé psy všech plemen trpící nesnášenlivostí potravin na maso, obiloviny a pro psí vegetariány

1 711 Kč
LAMB & RICE / 15Kg

LAMB & RICE

Kompletní super premiové krmivo určené pro dospělé psy všech plemen s normální nebo nízkou energetickou hladinou.

1 032 Kč
Akční cena
TOP LAMB 60 / 15+1 Kg

TOP LAMB 60

Krmivo obsahuje 60% syrového sušeného jehněčího masa, ideální pro psy s nadváhou, alergií na potravu a kožními problémy.

1 129 Kč
KUŘE BRAMBOR / 12Kg

KUŘE BRAMBOR

Hypoalergenní ultra prémiové krmivo určené pro dospělé psy všech plemen, vyrobeno lisováním za studena. Speciálně granule pro psy s alergií na obiloviny nebo s citlivým trávicím systémem.

1 079 Kč
LOSOS BRAMBOR / 12Kg

LOSOS BRAMBOR

Hypoalergenní ultra prémiové krmivo vyrobeno lisováním za studena s 40% obsahem čerstvého syrového lososa, určené pro dospělé psy všech plemen s alergií na obiloviny a potravu.

1 269 Kč
Puppy – junior & lamb / 12Kg

Puppy – junior & lamb

Kmivo vyvinuto speciálně na výživu štěňat vykazující alergie a potravinové intolerance. Hlavní složkou krmiva je vysoce hodnotné jehněčí maso.

939 Kč
VENISON & POTATO / 12Kg

VENISON & POTATO

Hypoalergenní ultra prémiové krmivo určené pro dospělé psy všech plemen speciálně vyvinuto pro psy, kteří vykazují alergie na běžné druhy masa, obiloviny a u psů při problémech s pohybovým aparátem, nebo při špatné kvalitě srsti.

1 278 Kč
SENSITIVE / 12Kg

SENSITIVE

Hypoalergenní ultra prémiové krmivo určené pro dospělé psy všech plemen. Sensitive je speciálně vyvinuto pro psy trpící nesnášenlivostí potravin nebo mají citlivý trávicí systém.

862 Kč
Hypoalergenní ADULT Large Breed / 12Kg

Hypoalergenní ADULT Large Breed

Hypoalergenní ultra prémiové krmivo určené pro velké a obří plemena, speciálně pro psy trpící nesnášenlivostí potravin na běžná masa, nebo mají citlivý trávicí systém.

889 Kč
FISH & RICE LOSOS / 12Kg

FISH & RICE LOSOS

Hypoalergenní ultra prémiové krmivo s obsahem vysoce kvalitní a stravitelné ryby, určené pro dospělé psy všech plemen trpící nesnášenlivostí potravin na běžná masa a obiloviny.

915 Kč