Súťaž o granule Losos - zemiaky 12 KG

publikované: 23.2.2018 Hrajte s nami o ultraprémiové krmivo!

Pripojte sa k nám


LOSOS - ZEMIAKY je kompletné hypoalergénne ultra prémiové krmivo určené pre dospelých psov všetkých plemien. Je špeciálne vyvinuté pre psov s alergiou na obilniny a potravu. Tieto lisované granule za studena sú veľmi dobre stráviteľné a obsahujú 40% čerstvého surového sušeného lososa, ideálne pre psov so zlým tráviacim ústrojenstvom. Sušená zelenina a ovocie 40%. Vďaka tomu dosahujú vysokú stráviteľnosť a minimálne zaťažujú tráviaci systém a znižuje výskyt fekálneho zápachu a plynatosť u psov a pretočenie torzá žalúdka. Krmivo dosahuje perfektných nutričných hodnôt a obsahuje jeden druh mäsa Losos. A iba jeden sacharid-zemiakov určené pre psy s alergiu na potravu a obilniny a kožné choroby. Bezpečné suroviny v potravinárskej kvalite. Naša receptúra neobsahuje žiadnu pšenicu, sóju, krv alebo gén-manipulované prísady.

Čerstvé surové Losos 40%, Zelenina 20% zemiakov, zemiakový škrob, hrach, paradajka, zeler, petržlen, pór, červená repa, mrkva. Sušené ovocie 20% sušené jablká, brusnice, slivky, Spirulina, Echinacea, ďalej sušený vaječný prášok, pivovarské kvasnice, hydinový tuk, ľanové semienko, Yucca, lososový olej, slnečnicový olej a bylinky, probatika. L-karnitín, ktorý stimuluje metabolizmus tukov, inulín, taurín, chondroitín sulfát, glukosamín sulfát, Pravý lososový olej omega 3 a 6 mastné kyseliny v optimálnom pomere 5: 1. FOS.

Nutričné zloženie: ​proteín 24%, tuk 13%, vláknina 3%, vlhkosť 8%, popol 6,3%, vápnik 1,2%, fosfor 0,9%, jód 1,6%, sodík 0,3%, horčík 0,12%, železo 210 mg, meď 5 mg, vit. C 180 mg, vit. E 500 mg, vit. A 18000 IU, vit. D3 1800 IU, vit. B 16,5 mg, EPA 0,1%, DHA 0,1%

Dalšie články