Krmivo Bardog

Josef Bartošík
Zlechov 123
687 10 Zlechov, Czech republic

gsm: +420 608 406 027
email: info@bardog.cz

IČO: 64516717


V roce 2008 jsem zakládal firmu Bardog. Velkým zájmem bylo najít silného a spolehlivého partnera pro výrobu granulí a naší prioritou číslo jedna byla a je kvalita a cena. Historie a zkušenosti našeho výrobního partnera v Holandsku sahá až do roku 1937. V roce 1992 proběhla velká rekonstukce  ve výrobě kde se podařilo nainstalovat nejmodernější výrobní linky a veškeré technické vybavení výrobní haly a k dalšímu velkému rozšíření a modernizaci došlo v roku 2009.

Díky nejmodernějším zařízením a vysokým zaměřením na kvalitu a čistotu vstupních surovin se můžeme jako jedni z mála pochlubit certifikáty nejvyšší kvality GMP a IFS. Náš dodavatel je jedničkou na trhu ve výrobě granulí.

SUROVINY NEJVYŠŠÍ KVALITY

Veškeré suroviny jsou 100% přírodní. Vzorky vstupních surovin jsou uloženy až tři roky. Dodavatelé surovin jsou pečlivě vybíráni a sledováni dle přísných kritérií. Ve složení nenajdete pšenici, sóju ani krev. Veškeré granule jsou bez GMO – geneticky modifikovaných organismů. Masový podíl je ve formě vysoce kvalitní masové moučky. Oproti čerstvému masu, které obsahuje až 70 % vody je koncentrace živin několikanásobně vyšší.

Garance trvanlivosti až 18 měsíců