Súťaž o 4 Kg Lisované granule BARDOG - TOP MEAT 70% mäsa

publikované: 16.2.2017 Súťažné krmivo mesiaca február - Lisované granule BARDOG - TOP MEAT 70% mäsa

Pripojte sa k nám

Lisované granule BARDOG - TOP MEAT 70% mäsa - súťažné krmivo mesiaca február, prvá ponuka 

Vyskúšajte toto univerzálne krmivo vhodné pre vášho psa od samotného šteniatka atiež vhodné pre dospelého aj staršieho psa.

Krmivo je ideálne pre psy s bežnou i extrémnou záťažou, svojim obsahom im totiždodáva dostatok energie. Granule sú tiež ideálne pre psy, ktoré majú problémy s priberaním.Naopak pre psy so sklonmi k obezite je toto krmivo nevhodné.

Staršie psy si krmivo obľúbia vďaka mäkkej konzistencii, napríklad pri boľavých zuboch sú takto ušetrení bolesti pri hryzení. Vďaka vysokej stráviteľnosti nie je preťažované tráviace ústrojenstvo, na rozdiel od extrudovaných krmív, krmivo nenapučí v žalúdku a pes sa nebude cítiť taký unavený.

Pre staršieho psa je krmivo ideálne v tom zmysle, že sú granule mäkké a dobre stráviteľné. Pes s boľavými zubami tieto granule na rozdiel od extrudovaných pohryzie ľahko.

Ideálna dávka chondroitín sulfát a chondroitín sulfát v krmive zaisťuje preventívnu ochranu a lepšiu funkciu kĺbov, u psov trpiacich artrózou tak môže dochádzať k jej spomaleniu. Na zastavenie artrózy potom odporúčame produkt Venison & POTATO s vyšším obsahom dávky chondroitín a chondroitín sulfátu.Vďaka vitamínu C obsiahnutom v 140 mg, dochádza k posilneniu organizmu a súčasne tiež k lepšej funkcii srdca. Vitamín C tiež preventívne zabraňuje rôznym onemocneniam, spevňuje steny cievneho systému a zamedzuje kývaniu a vypadávaniu zubov.

Olivový olej je výborný zdroj mastných kyselín a rady vitamínov a antioxidantov. Po tom, čo vášmu psovi dáte naše krmivo BARDOG - TOP MEAT 70% mäsa, po niekoľkých týždňoch na ňom viditeľne poznáte zdravšiu kožu a lesklejšiu srsť. Receptúra neobsahuje žiadnu pšenicu, sóju, krv alebo geneticky upravené zložky.


NEJVĚTŠÍ PLUSY KRMIVA

+ Vhodný pro všechny věkové kategorie

+ Výborná stravitelnost

+ Měkkost krmiva, šetrná starším pejskům

+ Obsah vitaminu C

+ Preventivní ochrana kloubů (obsah chondroitín a chondroitín sulfátu)

+ Bez obsahu pšenice, soji, krve nebo geneticky upravených složek


PROFIL TOHTO KRMIVA

Dalšie články

Súťaž o granule Losos - zemiaky 12 KG

Súťaž o granule Losos - zemiaky 12 KG

23.2.2018

Hrajte s nami o ultraprémiové krmivo!

čítaj ďalej